48500 Україна, Тернопільська обл., м.Чортків, вул. Кн. Володимира Великого, 29       Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Teл: (03552)31320 +38 066 2972823

HomeСпецалізовані кузова
 • Відкрите акціонерне товариство
  "Чортківський завод "Агромаш""
 • 0-3552-31320
 • +38-066-2972823
 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 • вул. Кн. Володимира Великого, 29, м. Чортків, Тернопілька обл., Україна

Історія нашого заводу починається з далекого 1958 року, коли було створено міжрайонну майстерню з ремонту двигунів. Згодом підприємство було розширено і получило статус авторемонтного заводу, який спеціалізувався на ремонті двигунів автомобілів ГАЗ. У 1972 році завод вводить в дію виробничі корпуса площею 5 км. кв. та господарські приміщення.

З переходом економіки Радянського Союзу від планової до ринкової, у 1987 році змінюється і вектор виробництва підприємства. Будуються виробничі приміщення і освоюються технології по випуску авторефрижераторів, пересувних майстерень. А вже за декілька років Чортківський завод успішно виробляє ізотермічні фургони з сандвіч-панелей, авторефрежираторні фургони, холодильні камери, молоко охолоджувачі.

1996 – рік створення ВАТ"Чортківський заод "Агромаш"", як правонаступника Чортківського ремонтно-механічного заводу.

Як бачите, наше підприємство не новачок на ринку виробництва кузовів для вантажних автомобілів. Вже більш ніж чверть століття Чортківський завод "Агромаш" виготовляє кузова для будь-яких потреб. За ці роки накопився неоцінимий досвід, який дозволить виконати роботу будь-якої складності та вчасно!

Детальніше ...

Пересувний пункт продажу.

Автолавка.

Детальніше ...

Кузов – фургон для перевезення хлібу.

Даний кузов металевої конструкції призначений для перевезення хлібо – булочних,кондитерських виробів.

Детальніше ...

Автофургон з трьохсторонньою загрузкою

Термоізольований кузов типу «Протяг» застосовують при погрузочно - розгрузочних роботах і транспортуванні штучних вантажів.

Детальніше ...

Автомобіль для перевезенння газових балонів.

Дані автомобілі на стандартних типових шасі. Клітка для перевезення балонів – металева з відсіками під балони ,

Детальніше ...

Автомобіль для ветеринарних лікарів.

Базовий автомобіль «ГАЗЕЛЬ» (СВА-4) спецавтомобіль призначений для оперативного обслуговування тварин на комплексах , фермах та в умовах індивідуального утримання.

Детальніше ...

Ремонтно - діагностична майстерня

Ремонтно-діагностична майстерня призначена для виконання комплексу робіт по технічному сервісу ( діагностиці, регулюванні та дрібних ремонтних роботах при техобслуговуванні)тракторів, самохідних комбайнів, мінітракторів в тому числі с/г техніки зарубіжного виробництва.
Детальніше ...

Кузов – фургон автомайстерня

Майстерня призначена для проведення широкого спектру робіт по технічному обслуговуванню і ремонту сільськогосподарської техніки в польових умовах, монтаж і ремонтних робіт систем електромереж, газових , водопровідних , теплових та інших комунікацій.
Детальніше ...
 • Відкрите акціонерне товариство "Чортківський завод "Агромаш""
 • 0-3552-31320
 • +38-066-2972823
 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 • вул. Кн. Володимира Великого, 29, м. Чортків, Тернопілька обл., Україна